Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Działki Wola Malkowska – ogłoszenia sprzedaży i wynajmu działek

12 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

12 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

128 000 zł9 500 m² 13,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Nasze biuro nie pobiera prowizji od kupującego Biuro Nieruchomości Intrata ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż szeroką i ustawną działkę rolną, położoną w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

129 000 zł8 800 m² 14,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferuję do sprzedaży działkę o powierzchni 8800 m2 położoną na początku wsi Wola Malkowska w gminie Bogoria, woj. świętokrzyskie, teren zapewniający przestrzeń, las, ciszę.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Działka budowlana przy lesie Rytwiany

Rytwiany(Wola Malkowska + 15 km)

69 000 zł1 000 m² 69 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjne działki pod budowę domu | Spokojna okolica | Blisko natury Na sprzedaż kompleks 7 działek budowlanych położonych w miejscowości Rytwiany, w cichej i zielonej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna Życiny

Życiny(Wola Malkowska + 14 km)

193 200 zł55 200 m² 3,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę rolną o powierzchni 5,5200 ha w miejscowości Życin. Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona Nowa Huta

Nowa Huta(Wola Malkowska + 21 km)

150 000 zł16 600 m² 9,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

| na sprzedaż nieruchomość gruntowa złożona z dwóch działek ewidencyjnych o łącznej powierzchni 15 600 m2, (1,56ha) zlokalizowana w Nowej Hucie, gm. Raków, powiat kielecki.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana

Wólka Pokłonna(Wola Malkowska + 17 km)

59 900 zł999 m² 59,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tylko u Nas! Biuro Pośrednictwa Nieruchomościami estate expert Oferuje Szukasz idealnego miejsca na swój wymarzony dom lub inwestycję? Mamy dla Ciebie wyjątkową okazję! Powierzchnie działek: od.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Wola Łagowska(Wola Malkowska + 14 km)

99 000 zł3 900 m² 25,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tylko u nas! Biuro Nieruchomości novadom oferuje Piękną działkę z możliwością zabudowy z mpzp! Idealna propozycja dla rodziny lub pod inwestycję! Na sprzedaż działka budowlana.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna Cisów

Cisów(Wola Malkowska + 24 km)

709 000 zł22 500 m² 31,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości ckdom ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż atrakcyjną działkę rolną z potencjałem inwestycyjnym, położoną w miejscowości Cisów, w gminie Daleszyce,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolno-budowlana Grzegorzowice

Grzegorzowice(Wola Malkowska + 24 km)

120 000 zł10 000 m² 12 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka rolno-budowlana we wsi Grzegorzowice, gmin Waśniów. Działka o powierzchni 10 000m2 o wymiarach 40m x 255m. Na działkę wydana aktualna decyzja Warunki Zabudowy na.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna przy lesie Kłoda

Kłoda(Wola Malkowska + 18 km)

73 000 zł2 000 m² 36,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Ustawne działki z aktywnymi warunkami zabudowy | Kłoda, gm. Rytwiany Cena za działkę: 73 000 zł Liczba działek w ofercie: 7 Powierzchnia działek: ok. 20 ar (każda działka) Wymiary działek:.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Staszów

Staszów(Wola Malkowska + 11 km)

543 600 zł5 436 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Ofertą sprzedaży są 3 działki położone w cichej i zalesionej okolicy - w Gminie Staszów, podmaleniec. Działki: 1) Nr działki - 305/12 , obręb - podmaleniec, pow. działki - 0.2268 ha.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Borzymów

Borzymów(Wola Malkowska + 25 km)

124 900 zł5 500 m² 22,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Oferta prywatna, zakup bezpośrednio od właściciela, na sprzedaż działka budowlana położona w malowniczej okolicy w miejscowości Borzymów, idealna dla osób poszukujących spokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka siedliskowa Wola Malkowska

Wola Malkowska,świętokrzyskie

61 000 zł2 000 m² 30,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferta dla osób szukających spokojnego miejsca - działka pod lasem z możliwością zabudowy! Przedstawiam do sprzedaży działkę o powierzchni 2000 m2, położoną 460 m od lasu.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij